Registrul National de Transplant

RNT - date statistice subregistrul Celule reproductive - EmbrioTransfer

Date statistice: Subregistrul Celule reproductive - EmbrioTransfer

Nr.
crt.
SubregistrulIn asteptareTransplantatDecedatAlte situatii *Total
1Antalmed SRL186417018621
2Avicena Profertis SRL Iaşi12003
3Babe SRL Sângeorgiu de Mureş1471669041820
4Biogenesis IVF SRL Bucureşti3281131031462
5Centrul Medical International Bucuresti457606127
6Centrul Medical Medicum SRL2121205238
7Centrul Medical Policlinico di Monza SRL Bucureşti7461309022057
8Centrul Medical Unirea - Brasov0150015
9Centrul Medical Unirea - Regina Maria Bucuresti07007
10Centrul Medical Unirea - Spital Regina Maria Cluj042800428
11Clinica Medicală Gynera SRL Bucureşti35029010733324
12Clinica Polisano SRL Sibiu119640291004
13Embryos Fertility Center SRL3571287041648
14Euromaterna SA Constanța8547201558
15Eva Med Center - Constanta0180018
16Fertigyn SRL Iaşi1908950431128
17Fetal Care Center SRL Bucuresti517601182
18Genesys Fertility Center SRL14016
19Gynatal SRL Timişoara3002065022367
20Gynia SRL - Cluj Napoca15610076
21Hit-Med SRL Craiova14480033527
22I-Med Optogyn SRL, Sibiu1711821051997
23IVF Clinic-SL SRL Timisoara3829707342
24Life Line Medical Center SRL Bucureşti8463633014480
25Manitou Med SRL - Clinica Gynoprax3616100197
26Medical Business Expert SRL Bucureşti - activitate revocata (11.09.2017)1390444
27Medical City Blue SRL Bucureşti - activitate revocata (30.05.2017)08008
28Medlife SA Bucureşti21013040641578
29NewLife BM SRL Iaşi2781837042119
30Proestetica Hospital SRL2931330021625
31Promed System SRL Târgovişte1632236002399
32Sanador SRL11002
33Sapiens Medical Center SRL Bucureşti31292036359
34Spitalul Clinic de Obstetrică şi Ginecologie Prof.Panait Sîrbu Bucureşti4211287001708
35Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţă Cluj-Napoca1097501986
36Topmed - Targu Mures03003
37Venus Med SRL1225400266
38Vivamed SRL Braşov16243028287

* - Alte situații: Incompatibil, Retras, Externat, Alte cauze.