Registrul National de Transplant

RNT - date statistice subregistrul Celule reproductive - EmbrioTransfer

Date statistice: Subregistrul Celule reproductive - EmbrioTransfer

Nr.
crt.
SubregistrulIn asteptareTransplantatDecedatAlte situatii *Total
1Antalmed SRL82248020350
2Avicena Profertis SRL Iaşi12003
3Babe SRL Sângeorgiu de Mureş631540001603
4Biogenesis IVF SRL Bucureşti3411190031534
5Centrul Medical International Bucuresti297008107
6Centrul Medical Medicum SRL2019506221
7Centrul Medical Unirea - Regina Maria Bucuresti08008
8Centrul Medical Unirea - Spital Regina Maria Cluj022700227
9Clinica Medicală Gynera SRL Bucureşti16323330752571
10Clinica Polisano SRL Sibiu15851018884
11Embryos Fertility Center SRL18155004735
12Euromaterna SA Constanța5838001439
13Fertigyn SRL Iaşi1988970441139
14Fetal Care Center SRL București213500137
15Genesys Fertility Center SRL24017
16Gynatal SRL Timişoara2241707021933
17Hit-Med SRL Craiova2398022422
18I-Med Optogyn SRL, Sibiu1791589051773
19IVF Clinic-SL SRL Timișoara3026807305
20Life Line Medical Center SRL Bucureşti5503014013565
21Manitou Med SRL - Clinica Gynoprax12810093
22Medical Business Expert SRL Bucureşti - activitate revocata (11.09.2017)1430448
23Medical City Blue SRL Bucureşti - activitate revocata (30.05.2017)08008
24Medlife SA Bucureşti8011930591332
25NewLife BM SRL Iaşi1841466051655
26Proestetica Hospital SRL5361739022277
27Promed System SRL Târgovişte1321939002071
28Sapiens Medical Center SRL Bucureşti30161023214
29Spitalul Clinic de Obstetrică şi Ginecologie Prof.Panait Sîrbu Bucureşti3961161001557
30Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţă Cluj-Napoca1090901920
31Venus Med SRL416900173
32Vivamed SRL Braşov15211027253

* - Alte situații: Incompatibil, Retras, Externat, Alte cauze.