Registrul National de Transplant

RNT - date statistice subregistrul Celule reproductive - EmbrioTransfer

Date statistice: Subregistrul Celule reproductive - EmbrioTransfer

Nr.
crt.
SubregistrulIn asteptareTransplantatDecedatAlte situatii *Total
1Antalmed SRL66148017231
2Avicena Profertis SRL Iaşi12003
3Babe SRL Sângeorgiu de Mureş591435001494
4Biogenesis IVF SRL Bucureşti3501232031585
5Centrul Medical International Bucuresti29600695
6Centrul Medical Medicum SRL1517006191
7Centrul Medical Unirea - Spital Regina Maria Cluj0990099
8Clinica Medicală Gynera SRL Bucureşti16320450772285
9Clinica Polisano SRL Sibiu11771015797
10Embryos Fertility Center SRL10930905423
11Euromaterna SA Constanța4434701392
12Fertigyn SRL Iaşi122750044916
13Fetal Care Center SRL București310000103
14Genesys Fertility Center SRL25018
15Gynatal SRL Timişoara2061532021740
16Hit-Med SRL Craiova3351021375
17I-Med Optogyn SRL, Sibiu1351439061580
18IVF Clinic-SL SRL Timișoara1724909275
19Life Line Medical Center SRL Bucureşti5222712013235
20Manitou Med SRL - Clinica Gynoprax6360042
21Medical Business Expert SRL Bucureşti - activitate revocata (11.09.2017)1430448
22Medical City Blue SRL Bucureşti - activitate revocata (30.05.2017)08008
23Medlife SA Bucureşti8811310521271
24NewLife BM SRL Iaşi1561288051449
25Proestetica Hospital SRL4571301011759
26Promed System SRL Târgovişte1181743001861
27Sapiens Medical Center SRL Bucureşti156302199
28Spitalul Clinic de Obstetrică şi Ginecologie Prof.Panait Sîrbu Bucureşti3831053001436
29Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţă Cluj-Napoca1082301834
30Venus Med SRL713000137
31Vivamed SRL Braşov11190027228

* - Alte situații: Incompatibil, Retras, Externat, Alte cauze.